Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

Januari 2020
Z M D W D V Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 15/12/2019

# Visser # cms G-vis # vis
1Rene Olsthoorn5424622
2Willem Louman4122718
3Ed van de Vegt3522815
4John Duynisveld3422914
5Ed van Zanten3473014
6Rob de Blois3342615
7Paul van Boheemen2733111
8Ruud Hogevorst2282710
9Jan Dibbets216339
10Arjan van Velzen106314
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 15/12/2019

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1Rene Olsthoorn15111536
2Ed van de Vegt15811642
3John Duijnisveld14710443
4Ed van Zanten1196851
5Jan Dibbets19011872
6Willem Louman1445985
7Paul van Boheemen21212389
8Rob de Blois21212290
9Joop Rouette26617294
10Bert Kleijn325225100
Meer Competitie standen.

Aankondigingen