Welkom op de website van de Vereniging van Zeesportvissers uit Ter Heijde aan zee
De Vereniging van zeesportvissers Ter Heijde aan zee is opgericht op 21 augustus 1969 met als thuis basis café "De Sport".
Bij de oprichting bevatte het ledenbestand van de vereniging alleen bootvissers.
In 1979 is de vereniging gebruik gaan maken van de nieuwe thuis basis "de Viskeet" zoals het gebouw al snel genoemd werd.
Met een grote groep vissers is in 1986 gestart met een strandvis afdeling.
Op dit moment is het bootvissen niet meer wat het geweest is, maar er zijn nog ongeveer 150 mensen lid van onze schitterende vereniging.

~ Bij onze vereniging staat Gezelligheid weliswaar hoog in het vaandel, echter zee vissen is toch onze passie. ~

Agenda

November 2017
Z M D W D V Z
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Meer Agenda informatie.

Weer in Ter Heijde

Getij Ter Heijde

De getijden voor Ter Heijde aan zee (meetpunt op 3km). De voorspellingen zijn berekend door Rijkswaterstaat.
Vri24 Nov 01:20 05:49 11:15 18:09
Zat25 Nov 02:00 06:25 12:04 18:49
Zon26 Nov 02:00 07:04 13:04 19:44
Maa27 Nov 02:15 08:36 14:04 21:21
Din28 Nov 04:27 09:45 15:04 22:26
Woe29 Nov 05:30 10:50 16:15 23:26
Don30 Nov 07:45 11:52 17:10
Ga met muis over Getijde om de waterstand voor dat getijde zichtbaar te maken.
Meer Getijde informatie.

Uitslag Comp 19/11/2017

# Visser # cms G-vis # vis
1Rene Olsthoorn13013356
2Ed van Zanten10633640
3Jan Dibbets10053342
4Arno Arkestein8143234
5John Duynisveld8093532
6Rob de Blois7673731
7Ivan van Est7623231
8Paul van Boheemen6823727
9Joop van de Velde6482926
10Joop Rouette5943124
Meer Competitie uitslagen.

Stand Comp 19/11/2017

# Visser Totaal Afval Totaal - Afval
1John Duijnisveld693336
2Jan Dibbets793148
3Ed van Zanten16210359
4Wim van Holstein1679176
5Joop van der Velde1203981
6Paul van Boheemen1143381
7Rob de Blois1334984
8Willem Louman1334588
9Bert Kleijn19896102
10Arjan van Velzen15345108
Meer Competitie standen.